Mūsų komanda

Tomas Maskvytis

TomasMaskvytis   PareigosPrezidentas

   Visų pirma, „Jaunieji lyderiai“ man yra galimybių ir svajonių jūra. Čia galiu įgyvendinti savo ir draugų svajones. Visuomet susiduriame su naujais iššūkiais, kuriuos smagu įveikti kartu su komanda. Taip įgaunam naujų įgūdžių, žinių bei patirties, kuri labai praverčia kasdieniniame gyvenime. Dalyvavimas projektuose ne tik atveria duris į naują, dar nepažintą, pasaulį, bet ir padeda pačiam keistis, tobulėti bei susirasti naujų draugų, bendraminčių. Apskritai savanoriavimas pakeitė mano gyvenimą – jis įgavo prasmę, parodė, kuriuo keliu turėčiau eiti ir ką dar turėčiau nuveikti…
Kartu su „Jaunaisiais lyderiais“ stengiuosi išbandyti viską – nuo dalyvavimo kuriant naujus projektus, veiklas, idėjas iki jų įgyvendinimo… Ir, žinoma, nieko nėra smagesnio kaip pasibaigusio projekto šventimas  su komanda bei projekto dalyviais (netikite? Pasižiūrėkite mūsų nuotraukas :) ).
Turiu viltį, ne – svajoju, kad ši organizacija išplauktų į tarptautinius vandenis, dalyvautų vaiku dienos centrų ir jaunimo atvirų erdvių atidarymuose bei veikloje. Ir, žinoma, išmokytų kuo daugiau jaunų žmonių svajoti ir,  svarbiausia, siekti ir įgyvendinti savo svajones ;)

Asta Kurganovaitė

AstaPareigos:  Projektų vadovė
   Esu meninio projekto „Nelik už borto“ koordinatorė. Organizacijoje  aš atsakinga už meno ir socialinius projektus. Juos organizuojant prisidedu nuo idėjos generavimo iki jos realizavimo.
Dalyvavimas savanoriškoje veikloje, visų pirma, visapusiška, neįkainojama patirtis. Drauge su „Jaunaisiais lyderiais“ galiu realizuoti savo idėjas. Tai puiki erdvė saviraiškai, galimybė ugdyti socialinius įgūdžius ir padėti kitiems. Projektų rašymas leidžia susipažinti su šalies biurokratine struktūra, o jų įgyvendinimas suteikia galimybę pažint socialinę situaciją Lietuvoje, taip pat ją keisti ir tobulinti!

Kodėl verta dalyvauti savanoriškoje veikloje? Nes tiek daug galimybių išbandyti save ir susidraugauti su kitais vargu ar galima rasti kur kitur.

Margarita Bareckaitė

Pareigos:  Projektų vadovė
   Savanoriška veikla man – tai  galimybė realizuoti save. Tikiu, kad gyvenimas yra nuolatinis tobulėjimo procesas, kuriame negalima stovėti vietoje, reikia drąsiai žengti pirmyn, semtis žinių, kaupti patirtį ir ja dalintis su kitais. Kiekviena, naujai išaušusi diena, man tarsi dar viena proga tobulėti kaip asmenybei, todėl mano gyvenimo credo: „Jei gimei be sparnų, netrukdyk jiems augti“. :)
Ši organizacija man suteikė galimybę pasidalinti savo idėjomis ir mintimis, atrasti save socialinėje ir meninėje veikloje bei pažinti daugybę nuostabių žmonių. Ačiū visiems!

Linkejimai,
Margarita

Ona Mikalauskytė

Pareigos:  Projektų vadovė
   Visada turėjau norą prisidėti prie visuomeninės gerovės kūrimo, todėl nusprendžiau savanoriauti ir prisijungiau prie „Jaunųjų lyderių“. Čia gausu veiklos, kuri padeda atrasti save, suprasti, ko nori iš gyvenimo ir ko jis nori iš tavęs:)

    Organizacijoje prisidedu prie projektų kūrimo ir rašymo, kuriu plakatus, kvietimus ir pasveikinimus. Nepraleidžiu progos ir pati sudalyvauti įvairiuose, kitų rengtuose  projektuose.
Tikiuosi, jog organizacija plėsis, pasieks tarpautinį mastą  ir taip padės savo nariams bei žmonėms, kuriuos palaikome ir skatiname, visapusiškai tobulėti ir vystytis. Man tai puiki galimybė išmokti daugybę naujų dalykų, pažinti įdomių žmonių ir atrasti stimulą veikti ir niekada nesustoti.