Rėmėjai, partneriai ir draugai

Mūsų rėmėjai:

 

Maisto Bankas logo 02

 

 

         www.maistobankas.lt

 

 

 

Bakaleja logo

 

 

        www.italiskabakaleja.lt

 

 

 

Prezo logo

 

       www.prezokepyklele.lt

 

 

Kauno miesto savivaldybė

Kauno savivKauno miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamentas

http://www.kaunas.lt

 

 

 

 

Partneriai ir draugai:

Džiaugiuosi savimi

Dziaugiuosi savimi logo

Džiaugtis savimi – tai gyventi darnoje su savimi ir visu aplinkiniu pasauliu; tai džiaugtis savo būdu, būsenomis, pasiekimais ir pralaimėjimais. Tai įkvepianti ir rami meilė sau, savęs supratimas ir šiltas priėmimas. Tai jautimasis laimingu ir RAMIU nepriklausomai nuo to, kokia šiandien nuotaika.

Džiaugtis savimi galima įpratus būti savimi, išsilaisvinus iš susivaržymų, kaukių. Todėl iš pat pradžių buvo sugalvotas „Tampu savimi“ pavadinimas. „Dviveidžius gaivinantį ratelį sukūrei?“ – klausdavo manęs žmonės. Aš ne geležinė – pasidaviau viešajai nuomonei. Dabar tuo džiaugiuosi, nes dabartinis pavadinimas geriau atspindi esmę.

Tai, kad frazė „Džiaugiuosi savimi“ yra parašyta pirmuoju asmeniu, kelia džiuginančias mintis pavadinimą tariančiojo galvoje. Pabandykite 10 kartų ištarti mūsų pavadinimą…

http://dziaugiuosisavimi.lt

 

“Kaunas Toastmasters“

Toastmasters KaunasToastmasters klubai yra ne pelno organizacijos, veikiančios pagal organizacijos Toastmasters International standartus. Ši organizacija padeda lavinti ir tobulinti klubo narių komunikavimo bei lyderystės įgūdžius visame pasaulyje. Joje žmonės lengvai, smagiai ir greitai tampa vis labiau pasitikintys savimi, mokantys perteikti mintis, įtikinti. Organizacija vienija virš 11 000 klubų visame pasaulyje. Lietuvoje šiuo metu veikia keletas Toastmasters tipo klubų.

http://www.toastmasterskaunas.lt

http://www.facebook.com/ToastmastersKaunas

 

Aleksoto šv. Kazimiero parapijos Vaikų ir jaunimo globos bei ugdymo programa

Caritas

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000741171613

 

 

 

 

 

Lietuvos krikščionių studentų bendrija

LKSB* krikščioniška organizacija
* komanda, atvira naujiems žmonėms
* visuomeninis judėjimas, vienijantis Kauno aukštųjų mokyklų studentus
* studentai, norintys stiprinti krikščioniškos pasaulėžiūros ir gyvensenos įtaką Lietuvos universitetų studentų tarpe, ugdyti aktyvius ir atsakingus, tvirtus dvasinius ir moralinius įsitikinimus turinčius visuomenės narius
https://www.facebook.com/groups/176555007708/

 

Miegantys drambliai

logo

Laipiojimas – tai laisvalaikio veikla, kupina naujų potyrių, džiaugsmo, judėjimo ir naujų draugų. Lipdamas gali patirti neišdildomą įspūdį, treniruoti tiek savo fizinį kūną, tiek protinę valią ar susitikti ,,akis į akį“ su viena iš didžiausių žmonijos baimių – auksčiu.

http://www.miegantysdrambliai.lt

 

Unity team

Unity ® “Unity team” – nevyriausybinė jaunimo organizacija, kurios idėjinį branduolį sudaro Kauno krikščionių bažnyčios jaunimas, tačiau komandos nariais laikome visus, kurie į šį darbą investuoja bent dalelę savęs.

Mes tikim, jog vieną dieną mūsų pastangos atneš neįkainomą derlių, ir šiuolaikiniai vaikinai, merginos, jauni berniukai ir mergaitės rytoj taps įtakingais ir reikalingais, įsitvirtinusiais žmonėmis, kurie puoš mūsų miestą ir valstybę.
https://www.facebook.com/unitytm.lt

http://www.unitytm.lt

 

Unusual Projects

Unusual projectsUnusual Projects“ – tai pelno nesiekianti jaunimo organizacija, kurianti išskirtinius renginius jaunimui. Mes vykdome savo veiklą didžiausiuose Lietuvos miestuose: Kaune ir Vilniuje.
Mūsų tikslas – skatinti jaunus žmones tobulėti ir įsitraukti į visuomeninę veiklą. Organizuoti išskirtinius renginius, kurie būtų kitokie – neįprasti, stebinantys, unikalūs. Mūsų komandą sudaro kūrybingi, veiklūs bei iniciatyvūs jauni žmonės, kurie kiekvieną iššūkį priima kaip išbandymą. Neveltui mūsų šūkis: „Turėk drąsos gyventi kitaip!“.

https://www.facebook.com/Unnusual.Projects

http://unusual-projects.lt

 

Panemunės bendruomenės centras

PBC logoMūsų Panemunė yra vienas gražiausių Kauno kampelių su čia gyvenančiais puikiais, savo tėviškę, jos tradicijas ir papročius mylinčiais Panemuniškiais. Pirmą kartą Panemunė paminėta 1367 metais. Vytauto Didžiojo valdymo laikais vadinta Semėnuva, nepriklausomos Lietuvos tarpukario laiku suklestėjusi kaip kurortinė miesto zona su aktyviai pulsuojančiu kariuomenės ir karininkų gyvenimu.