Verslas

Turi verslo idėją? Nežinai, ar ji tikrai pasiteisintų? Nuo ko pradėti, norint sukurti nuosavą verslą? Nežinai, kur gauti paskolą verslo pradžiai? Norėtum pabendrauti su verslo naujokų konsultantu?

 

Čia rasi informaciją apie įgyvendinamus projektus, iniciatyvas ir kitas nuorodas, kurios Tau, potencialiam naujajam verslo pasaulio dalyviui, gali būti naudingos:

VERSLUMO SKATINIMO FONDAS

ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Verslumo skatinimas“, skirtas skatinti verslumą ir savarankišką užimtumą.

Verslumo skatinimo fondas gali suteikti iki 86 tūkst. litų paskolą, o paskolą gavusiam verslininkui (įmonei) bus kompensuojama 95 proc. sumokėtų palūkanų. Ši priemonė siekia sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti, o socialinėms įmonėms – plėtoti verslą. Taip pat sudaroma galimybė rengiant savo verslo planą dalyvauti įvairiuose mokymuose.

Daugiau informacijos apie Verslumo skatinimo fondo paskolas ir pradėtus verslus yra Lietuvos kredito unijų tinklapyje www.lku.lt ir nemokamu tel.: 8 800 11 211.

Nemokamas verslo pradžiamokslis INTERNETE

Verslo pradmenų kursas padės žengti pirmuosius verslininko žingsnius jauniems žmonėms, pasiryžusiems savarankiškai uždirbti pinigus. Kursas pravers ir darbo neturintiems, bet besidomintiems nuosavo verslo pradžia žmonėms.

Internetu pateikiamoje mokymo medžiagoje galima sužinoti apie smulkiojo verslo rūšis, išmokti parengti verslo planą, pasirinktą verslą užregistruoti, įvertinti privalomus mokesčius, finansinės paramos galimybes. Dvylikos valandų apimties nuotolinio mokymo kursas supažindina jo dalyvius su verslo valdymo pagrindais, mokesčių sistema, deklaracijomis ir internetinės bankininkystės paslaugomis. Taip pat susipažinsite su populiariausiomis e. paslaugomis asmenims ir verslui: internetine bankininkyste, mokesčių deklaravimu ir mokėjimu, e.parašu, kitomis e. valdžios paslaugomis.

Nemokamą verslo pradžiamokslį internete parengė asociacija „Langas į ateitį“. Mokymai pasiekiami šiuo adresu – http://kursai.epilietis.eu.

SAVARANKIŠKO UŽIMTUMO PRIEMONĖS

Jei Jūs planuojate pradėti verslą, Jums gali būti skirta subsidija darbo vietai sau steigti. Subsidija darbo vietai steigti gali būti skiriama neįgaliesiems, asmenims, atleistiems dėl globalizacijos padarinių, bei buvusiems bedarbiams, registruotiems darbo biržoje ir turintiems įsteigtą Lietuvos Respublikos smulkiojo ir vidutinio verslo įstatyme apibrėžtą labai mažą įmonę.

Jei Jūs dirbate pagal verslo liudijimą, gali būti skiriama subsidija verslo liudijimo įsigijimo išlaidoms (pajamų mokesčiui) ir valstybinio socialinio draudimo įmokų, privalomų asmenims, kurie verčiasi individualia veikla pagal verslo liudijimą, išlaidoms iš dalies padengti.

Išsamią informaciją apie savarankiško užimtumo rėmimo galimybes rasite Lietuvos darbo biržos puslapyje.

DELFI Jums tiekia kokybišką nemokamą turinį. Jūs atsidėkotumėte mums, jei dalintumėtės šiuo tekstu siųsdami jo nuorodą, o ne kopijuodami tekstą. http://sociumas.delfi.lt/verslaujam/nuo-ko-pradeti-norint-kurti-nuosava-versla.d?id=58681321#ixzz2A0y63FJu