Pirmoji „Verslas praktiškai” paskaita – dvi išgrynintos idėjos

Lapkričio 3-ąją startavo mūsų naujas ir projektas „Verslas praktiškai”. Ilgai brandintas pagaliau išvydo dienos šviesą ir užkėlė tikrai aukštą kartelę tolimesnėms mokymų temoms.

pirma paskaita

Laima Mogenienė

Kaip ir kiekviena idėja – visų pirma ji turi būti išgryninta ir būti paruošta įgyvendinimui. Todėl kaip niekad svarbu turėti stiprų pagrindą. Ne veltui yra sakoma, jog gera pradžia-pusė darbo. Būtent su šiuo verslo kūrimo etapu (taip, tai etapas, ir net labai svarbus!) dalyvius supažindino verslo konsultantė, turinti ilgametę patirtį dalinant patarimus pradedantiesiems ir jau pažengusiems verslininkams, Verslininkų namų, Smulkiojo ir vidutinio verslo asociacijos įkūrėja, sertifikuota koučerė Laima Mogenienė. Teorinė medžiaga, plius keletas patarimų padėjo toliau laukusios praktinės užduoties metu.

Džiugas Gudiškis

Džiugas Gudiškis

Dar vienas pranešėjas, kuris daugelį nustebino dėl savo jauno amžiaus – Džiugas Gudiškis – papasakojo, kaip jis sugalvojo kurti verslą, kodėl žlugo jo pirma verslo idėja ir pasidalino savo patirtimi, kurią įgijo savo kailiu. Džiugas nustebino ne vieną atvykusį į paskaitas, tačiau tikrai negailėjo patarimų ir nuoširdžiai atsakė į  visus iškilusius klausimus.

Praktiniams įgūdžiams įtvirtinti skirtas laikas nepraėjo veltui – net du projekto dalyviai nepabijojo pristatyti savo idėjos ir, surinkę komandą, prižiūrimi mentorių, ją tobulino ir paruošė tolimesnei eigai. Atidžiai išklausę patarimų jie paruošė tikrai išsamesnį idėjos pristatymą, negu buvo paruošę prieš projektą, todėl išklausę visų paskaitų bus bent jau tikri tuo, kad turi paruošę puikią idėją ir gali ją įgyvendinti. Jei ne šiandien – tai rytoj.

Mes žengėme didelį žingsnį pirmyn, o projekto dalyviai dar ilgai nenorėjo skirstytis vis aptarinėdami vykusią paskaitą ir praktinio užsiėmimo naudą bei pasiektus rezultatus. Ir tai tik pradžia. Verslo idėja tik pirmas etapas. Toliau dalyvių laukia dar daugiau įdomių ir vertingų paskaitų bei kitų sričių profesionalų patarimai.

Norintys prisijungti rašykite el. paštu info@jaunieji-lyderiai.lt ir mes, jeigu tik atsiras galimybė – būtinai Jums pranešime ir lauksime prisijungiant.